45 organisaties

Dynamo jeugd- en jongerenwerk

Stichting / non-profit
Communicatie Dynamo

Jeugdland

Onderneming, Stichting / non-profit, Overheid
Coordinator Jeugdland

Buurthulp Oost

Stichting / non-profit
Stephanie Dijkema

CARE4OOST

Onderneming
Felice Gaughan

Stichting Amsterdam BLEND Events

Stichting / non-profit, Onderneming, Informele groep
Imogen Rao

Gemeente Amsterdam, stadsdeel Oost

Overheid
Sylvia van der Werf

Oorlog in mijn Buurt - Indische Buurt

Stichting / non-profit
Marike Soeterik

Badhuis Atelier

Stichting / non-profit
Sylwie Sadowska

Studio 52nd

Stichting / non-profit
Charlene Studio52nd

Stichting ACCU

Stichting / non-profit
Anne Marije Wilmink

Buurtsalon van het Tropenmuseum (RCMC)

Marieke Huijbregts

De Amsterdamse Jeugdtheaterschool

Stichting / non-profit, Onderwijsinstellling
De Amsterdamse Jeugdtheaterschool

Robert Pennekamp

Informele groep, Onderneming, Stichting / non-profit, Netwerkorganisatie
Robert Pennekamp

Plein Theater

Stichting / non-profit
Elise Vroonhof

Q-Factory Amsterdam

Anouk Jansen

Stichting Vrouwenruimte De Kat

Informele groep, Stichting / non-profit, Onderwijsinstellling
Ikrame Boukrina

Stichting de Kids van Amsterdam Oost

Onderneming, Stichting / non-profit, Vereniging / club, Netwerkorganisatie
De kids van Amsterdam Oost Oldenstam en Vrieze

Newest Art Organization

Onderneming, Stichting / non-profit, Netwerkorganisatie
Geke Oosterhof

Jungle Amsterdam

Stichting / non-profit

Tugelahuis

Onderneming, Woningcorporatie
Reza Smit

Stichting Perspectief Amsterdam

Informele groep, Onderneming, Stichting / non-profit, Onderwijsinstellling, Vereniging / club, Netwerkorganisatie

STICHTING I-SPORT SPECIAL

Stichting / non-profit, Onderwijsinstellling, Vereniging / club, Netwerkorganisatie

Nelson Mandela School

Onderwijsinstellling

Gastvrij Oost

Informele groep, Onderneming, Stichting / non-profit
Gastvrij Oost

Dynamo

Stichting / non-profit
Joke Soolsma

De Kaap - basisschool EN kinderopvang

Onderwijsinstellling
Annemarie Jongkoen

Bewonersgroep Wij van de Wijk

Informele groep
Annelies van Benthem

Academie van de Stad Transvaal

Stichting / non-profit
Luca Goossens

ABG-parochie, Anna-Bonifatiuskerk

Stichting / non-profit
Leo Nederstigt

Stichting Perspectief Amsterdam

Informele groep, Onderneming, Stichting / non-profit, Onderwijsinstellling, Vereniging / club, Netwerkorganisatie

STICHTING I-SPORT SPECIAL

Stichting / non-profit, Vereniging / club, Netwerkorganisatie

Springlevende Wijk - Academie van de Stad

Informele groep, Stichting / non-profit, Netwerkorganisatie
Springlevende Wijk Dapper

Stichting de Kids van Amsterdam Oost

Stichting / non-profit
Michelle Panganiban

Sport4kidz

Onderneming
Niek Remijn

S. en O. Pontania

Vereniging / club

S. en O. Pontania

Vereniging / club
Maartje Root

Restaurant "De Oude Melkfabriek"

Informele groep, Onderneming, Vereniging / club, Netwerkorganisatie
Isabella Elzinga

Q-Factory Amsterdam

Onderneming
Loek Hendrikx

Outdoor & Watersport Jeugdland

Onderneming
Niek Remijn

Mirror Centre

Stichting / non-profit
Marcia Huiberts

Gezondheidskiosk de Gooyer

Informele groep, Onderwijsinstellling, Netwerkorganisatie
Gezondheidskiosk Dapperbuurt

Dynamo Dapperbuurt

Stichting / non-profit
Joke Soolsma

Buurthulp Oost

Informele groep, Stichting / non-profit, Netwerkorganisatie
Jeanette de Waard

CBK Amsterdam

Stichting / non-profit
CBK Amsterdam

Buurtaanpak Veilig opgroeien in Oost, stichting Praat

Stichting / non-profit
Zohra Praat over Veilig Opgroeien